Signature pad widget (8.x-1.12) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Remove
az: Çıxart

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Save
az: Saxla

en: Signature
az: İmza

en: Background color
az: Arxa rəng

en: About
az: Haqqında

en: File directory
az: Fayl kataloqu

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
az: İstifadəçi siçanı şəklin üzərinə apardıqda başlıq alət ipucu kimi istifadə olunur.

en: Alternative text
az: Alternativ mətn

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
az: Faylların saxlanacağı yükləmə təyinatı daxilində isteğe bağlı alt kataloq. Əvvəlki və ya arxadakı tirləri daxil etməyin.
