Signature pad widget (8.x-1.12) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Remove
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Save
be: Захаваць

en: Signature
be: Подпіс

en: Background color
be: Колер фона

en: About
be: Аб

en: File directory
be: Дырэкторыя файла

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
be: Title выкарыстоўваецца як падказка, калі карыстальнік навёў мыш над выявай.

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
be: Неабавязковы падкаталог унутры месца знаходжання загрузак, дзе будуць захоўвацца файлы. Не ўлучае папярэднія альбо замыкальныя слэшы.
