Signature pad widget (8.x-1.12) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Signature
bn: স্বাক্ষর

en: About
bn: সম্পর্কে
