Signature pad widget (8.x-1.12) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: File directory
bo: ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bo: ཁ་བྱང་ནི་མདའ་རྟགས་པར་རིས་ཀྱི་སྟེང་དུ་བརྒྱུད་སྐབས་སྟོན་དགོས་པའི་གསལ་འདེབས་ཡིན།

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པའི་ཡན་ལག་གི་འཇུག་སྣོད་དེ། ཡིག་ཆ་གསོག་འཇོག་བྱེད་སའི་ཡར་སྤྲོད་གནས་ཡུལ་དུ་ཡོད་དགོས། དེའི་འགོ་དང་མཇུག་ཏུ་ཡོ་ཤད་ཡོད་མི་ཉན།
