Signature pad widget (8.x-1.12) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Remove
bs: Ukloni

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Signature
bs: Potpis
