Signature pad widget (8.x-1.12) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Remove
cy: Symud

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Save
cy: Cadw

en: Signature
cy: Llofnod

en: Clear
cy: Clir
