Signature pad widget (8.x-1.12) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: About
el: Περί

en: File directory
el: Κατάλογος αρχείων

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
el: Ο τίτλος εμφανίζεται σαν συμβουλή όταν ο χρήστης καταδείξει την εικόνα με το ποντίκι.

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
el: Προαιρετικός υποκατάλογος μέσα στον κατάλογο προορισμού όπου θα αποθηκεύονται τα αρχεία. Μην συμπεριλαμβάνετε καθέτους που προηγούνται ή έπονται.
