Signature pad widget (8.x-1.12) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Remove
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Save
eo: Konservu

en: Signature
eo: Subskribo
