Signature pad widget (8.x-1.12) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Remove
et: Eemalda

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Save
et: Salvesta

en: Signature
et: Allkiri

en: Background color
et: Taustavärv

en: Clear
et: Tühjenda

en: About
et: Programmist

en: File directory
et: Failide kataloog

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
et: Tiitlit kasutatakse vihjena, kui kasutaja jätab hiire pildile seisma.

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
et: Valikuline alamkataloog üleslaaditavate failide salvestuskataloogis. Ära sisesta siia kaldkriipse.
