Signature pad widget (8.x-1.12) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Signature
fil: Lagda
