Signature pad widget (8.x-1.12) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Remove
gu: લોપ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Save
gu: સાચવો

en: Signature
gu: હસ્તાક્ષર

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: About
gu: વિશે
