Signature pad widget (8.x-1.12) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Remove
he: הסרה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Save
he: שמירה

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Signature
he: חתימה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Clear
he: ניקוי

en: About
he: אודות

en: File directory
he: תיקיית קבצים

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
he: הכותרת הזו מופיעה כ tooltip לעיני המשתמשים כאשר סמן העכבר  נמצא מעל התמונה.

en: Alternative text
he: כיתוב חילופי

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
he: אפשרות ליצירת תת-תיקייה בתוך תיקיית הקבצים, לאחסון הקבצים שיועלו דרך שדה זה.
