Signature pad widget (8.x-1.12) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Save
hy: Պահպանել

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
hy: Էկրանի ընթերցողների կողմից օգտագործվող պատկերի կարճ նկարագրությունը և ցուցադրվում է, երբ պատկերը բեռնված չէ:  Սա կարևոր է մատչելիության համար:
