Signature pad widget (8.x-1.12) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Save
is: Vista

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Signature
is: Undirskrift

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Clear
is: Hreinsa

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
