Signature pad widget (8.x-1.12) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Save
kk: Сақтау

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Background color
kk: Фон түсі
