Signature pad widget (8.x-1.12) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Signature
kn: ಸಹಿ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Sign
kn: ಸಹಿ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Minimum Width
kn: ಕನಿಷ್ಟ ಅಗಲ

en: Max height
kn: ಸಲಹೆ
