Signature pad widget (8.x-1.12) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
