Signature pad widget (8.x-1.12) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Remove
mn: Устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Save
mn: Хадгалах

en: Background color
mn: Суурь өнгө
