Signature pad widget (8.x-1.12) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Remove
mr: काढा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Signature
mr: हस्ताक्षर
