Signature pad widget (8.x-1.12) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Clear
ne: सफा

en: About
ne: बारेमा
