Signature pad widget (8.x-1.12) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Remove
oc: Levar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Save
oc: Enregistrar

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Signature
oc: Signatura

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Clear
oc: Escafar

en: About
oc: A prepaus

en: File directory
oc: Dorsièr de fichièrs

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
oc: Lo títol apareis jos la forma d'infobulla quand l'utilizaire susvòla l'imatge amb sa mirga.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
oc: Subdorsièr opcional, dins la destinacion dels mandadisses, ont s'emmagazinaran los fichièrs. No inclogueu las barras de l'inici ni del final.
