Signature pad widget (8.x-1.12) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Remove
fa: حذف

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Save
fa: ذخیره

en: Signature
fa: امضا

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Clear
fa: پاک کردن

en: About
fa: درباره

en: File directory
fa: پوشه فایل

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fa: این عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس روی تصویر قرار می‌گیرد کاربرد دارد.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
fa: زیر پوشه‌ای در مقصد بارگذاری که فایل‌ها در آن ذخیره خواهند شد(اختیاری). با اسلش شروع یا تمام نشود.
