Signature pad widget (8.x-1.12) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Remove
ps: لركول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Signature
ps: لاسليک

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: About
ps: په اړه
