Signature pad widget (8.x-1.12) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Signature
si: අත්සන

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
