Signature pad widget (8.x-1.12) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Save
sk: Uložiť

en: Signature
sk: Signatúra

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Sign
sk: Potvrdiť

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: About
sk: Informácie o

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
sk: Názov sa používa ako popis, ktorý sa zobrazí pri prechode kurzorom myši nad obrázkom.

en: Field types
sk: Typy polí
