Signature pad widget (8.x-1.12) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Remove
sq: Hiq

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Save
sq: Ruaj

en: Signature
sq: Firma

en: About
sq: Informacione
