Signature pad widget (8.x-1.12) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Remove
sr: Уклони

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Save
sr: Сачувај
