Signature pad widget (8.x-1.12) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Signature
te: సంతకం

en: About
te: గురించి
