Signature pad widget (8.x-1.12) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Signature
ug: ئىمزا

en: About
ug: ھەققىدە
