Signature pad widget (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Save
ta: சேமி

en: Signature
ta: கையொப்பம்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Alternative text
ta: மாற்று உரை
