Signature pad widget (8.x-1.6) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ
