Signature pad widget (8.x-1.7) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Remove
da: Fjern

en: Save
da: Gem

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Signature
da: Signatur

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Sign
da: Tegn

en: Clear
da: Ryd

en: About
da: Om

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
da: Titlen bruges som et værktøjstip når brugeren holder musen over billedet.

en: Alternative text
da: Alternativ tekst

en: Field types
da: Felttyper

en: Max height
da: Maks. højde
