Signature pad widget (8.x-1.8) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Remove
gl: Quitar

en: Save
gl: Gardar

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Signature
gl: Sinatura

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Clear
gl: Limpar

en: About
gl: Información

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
gl: Este título emprégase cando o usuario pasa o rato sobre a imaxe.

en: Alternative text
gl: Texto alternativo
