Signature pad widget (8.x-1.8) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Signature
ku: مۆر

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: About
ku: دەربارە
