Signature pad widget (8.x-1.8) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Remove
lv: Izņemt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Signature
lv: Paraksts

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Clear
lv: Notīrīt

en: About
lv: Par

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lv: Virsrakts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad lietotājs ar peles kursoru šķērso attēlu.

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts
