signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: On
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: Off
oc: Desactivat

en: Recipients
oc: Destinataris

en: To
oc: A

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: About
oc: A prepaus
