signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: To
sl: Za

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: About
sl: O modulu
