signalwire (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: On
hi: चालू

en: None
hi: कोई नहीं

en: Off
hi: बंद

en: Sender
hi: प्रेषक

en: To
hi: को

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: About
hi: के बारे में
