signalwire (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: To
sk: Komu

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: About
sk: Informácie o
