signalwire (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: None
lv: Nav

en: Off
lv: Izslēgts

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: To
lv: Kam

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu

en: About
lv: Par
