Signature module (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Signature
fa: امضا

en: Account settings
fa: تنظیمات حساب کاربری

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: User signature
fa: امضای کاربر
