Signature module (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Signature
hu: Aláírás

en: Account settings
hu: Fiókbeállítások

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: User signature
hu: Aláírás
