Signature module (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Signature
fi: Allekirjoitus

en: Account settings
fi: Käyttäjätilin asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: User signature
fi: Käyttäjän allekirjoitus
