Signature module (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Signature
sk: Signatúra

en: Account settings
sk: Nastavenia účtu

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Field types
sk: Typy polí
