Signature module (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Signature
sv: Signatur

en: Account settings
sv: Kontoinställningar

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Field types
sv: Fälttyper
