Signature module (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Account settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
