Signature module (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Signature
et: Allkiri

en: Account settings
et: Konto sätted

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: User signature
et: Kasutaja allkiri
