Signature module (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Signature
eu: Sinadura

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Field types
eu: Eremu motak

en: User signature
eu: Erabiltzailearen sinadura
