Signature module (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Signature
ja: 署名

en: Account settings
ja: アカウントの設定

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: User signature
ja: 署名
