Signature module (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Signature
oc: Signatura

en: Account settings
oc: Paramètres de compte

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: User signature
oc: Signatura de l'utilizaire
